7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Dr. Mustafa Eraslan Kimdir?

Dr. Mustafa Eraslan İstanbul’da doğmuştur. İlköğretim ve ortaöğretim yıllarını yine doğup büyüdüğü şehir olan İstanbul’da geçirmiştir. Ortaöğretim giriş sınavında derece yapmıştır. Daha sonra üniversite sınavlarına girmiştir. Üniversiteyi Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okumuş ve derece ile mezun olmuştur. Askerliğini İzmir’de yapmıştır. Askerliği de bittikten sonra tıp doktoru kimliği ile bitkiler üzerine çeşitli çalışmalar yapmıştır. Yapmış olduğu bu uzun ve yorucu çalışmaların nihayetinde sağlığımız için faydalı ürünler üretmiş ve geliştirmiştir. Dr. Mustafa Eraslan kendini insanlığa adamış bir doktordur. İnsanlar onun için başarılı, güvenilir ve dürüst sıfatlarını kullanmaktadır. Tüm ürünlerini Kibarlı markası adı altında toplamıştır. Bugün 2 milyonu aşkın kullanıcısı olduğu bilinen bu ürünler kullanıcıları tarafından beğenilmekte, sevilmekte ve kendi çevrelerine de tavsiye edilen ürünler olmuştur.

Mustafa Eraslan Faydalı Ürünler mi Geliştirir?

Mustafa Eraslan hem ruhumuz hem de vücudumuz için faydalı olabilecek ürünler geliştirmiştir. Kimyasal madde içermeyen bu ürünler birer bitkisel gıda takviyesidir. Kapsül formunda olup suyla beraber içilerek midede mide özsuyu tarafından emilerek erir. Bu saatten sonra ise vücudumuza tüm faydasını verir. Tüm faydalı içeriğini bedenimize salar. Bu şekilde hem vücudumuz hem de ruhumuz olumlu yönde etkilenir. Mustafa Eraslan insanlar için başarılı bir şey geliştirmiştir. Bu sebeple övülmekte ve sevilmektedir.

Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin Faydaları Nelerdir?

Dr. Mustafa Eraslan Ürünleri faydalı içeriğiyle bilinen ürünlerdir. Yan ekileri olmayıp zararsız ürünlerdir. İnsanlar için faydalı bitkilerden oluşmaktadır. Kibarlı Ürünleri kendi markası olan Kibarlı adı altında insanlara sunulmaktadır. Kullanıcılar da bu büyük başarının farkında olduğundan büyük bir ilgi göstermektedir. Bu ürünler birer bitkisel gıda takviyesidir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Be Sociable, Share!