Kibarlı Bayileri

Kibarlı Bayileri; artık her ilimizde bulunmaktadır. Doktor Mustafa Eraslan’ın kurduğu ve patentini aldığı Kibarlı kuruluşu, kurulduğu günden bu yana hep ilgi ile takip eden ve yalnız bırakmayan müşterilerine daha rahat hizmet verebilmek için her ilde bayiliklerini açmış bulunmaktalar. kibarlibitkiselurunler.panax.net adlı sitemizden 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Telefon ile sipariş verebileceğiniz gibi, internet üzerinden de güvenli bir şekilde siparişlerinizi bizi ulaştırabilirsiniz. Kredi kartı/ EFT/Havale/ Kapıda ödeme seçenekleri ile ödemenizi gerçekleştirebileceğiniz gibi kargo ücreti de bize ait olup, sizden ayrıca hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Kibarlı bayileri ve internet sitemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam etmekteyiz.

 

Kibarlı Bayileri İstanbul

Kibarlı bayileri İstanbul’da hemen hemen bütün semtlerde bulunmaktadır. Büyük Çekmece, Esenler, Güngören, Gaziosmanpaşa,  Arnavut Köy, Kartal, Küçük Çekmece, Sultangazi, Ümraniye, Üsküdar, ZeytinBurnu, Güngören,  fıkdıkzade, Fatih, Çobançeşme, Esenyurt, Bağcılar semtlerinde bulunan yetkili bayilerimiz ile size en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Lütfen tüm diğer şehirlerde olduğu gibi, internet sitemizden bayilerin orijinal ürünler satıp satmadığını kontrol ediniz. Ürünlerimizden memnun olan birçok kullanıcı yorumunu gören bazı iş ahlakının ne olduğunu bilmeyen şahıslar, adımızı kullanarak sizlere sahte ürünler satmaya çalışmaktadır. Kibarlı Bayileri İstanbul şubeleri hakkında müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

 

Kibarlı Bayileri Ankara

Kibarlı Bayileri Ankara şubeleri tüm Ankara’da yaşayan müşterilerimiz için kusursuz hizmet verme yarışı içerisinde bulunmaktadır. Kızılay, Cebeci, Mamak, Keçiören, Sincan, Etimesgut gibi birçok semtte yetkili bayilerimiz bulunmaktadır. Bayilerimize gittiğinizde izin belgelerini görebilirsiniz. Orijinal ürün satan yetkili bayilerimiz bakanlık onayı almak zorunda olmaktadır. Ürünlerimizin orijinalliğini ise; kapağında kabartmalı olarak yazılmış olan ‘’ PHYTOPHARMA  ‘’ kelimesinden ve orijinal barkod numarasından anlayabilirsiniz. Kibarlı Bayileri Ankara şubelerinden aldığınız ürünlerimizde de bunlara dikkat etmelisiniz.

 

Kibarlı Bayileri İzmir

Kibarlı Bayileri İzmir şubeleri; Kibarlı İzmir Karşıyaka şubesi, Kibarlı İzmir kemer altı şubesi ve Kibarlı İzmir Bayraklı şubesi, Kibarlı İzmir Buca Şubesidir. Bunun haricindeki şubelerimiz için ise; müşteri hizmetlerimizi arayarak 7 gün 24 saat bilgi alabilmeniz mümkündür. Ayrıca yetkili şubemiz olduğunu belirten yerlerde Kibarlı Yetkili Satıcısı olduğuna dair sertifika bulunmaktadır. Orijinal ürün aldığınızdan emin olmak için bu sertifikayı görmek isteyebilirsiniz. Kibarlı bayileri İzmir halkı için kesinlikle en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Kibarlı Bayileri Bursa

Kibarlı Bayileri Bursa’da Bursa’nın Çekirge, Muradiye, Hürriyet, Emek, Hisar, Altınpark, Çarşı semtlerinde bulunmaktadır. Orijinal ürünlerimiz yalnızca sitemizden ve yetkili bayilerimizden satılmaktadır. Ürün alımı yapacağınız bayinin, yetkili bayi olup olmadığını, müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebileceğiniz gibi, bayide yetkili bayi sertifikaları olup olmadığını da sorabilirsiniz. Ayrıca alacağınız ürünün orijinal olup olmadığını, hologramından, kapağındaki kabartmadan ve orijinal barkod numarasından anlayabilirsiniz. Barkod numarasını sitemizden sorgulatabilirsiniz. Kibarlı Bayileri Bursa şubeleri ile hizmetinizdedir.

Be Sociable, Share!


  Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

  Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _172" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">