Kibarlı E1

Kibarlı E1; patenti Kibarlı firmasında olan ve Kibarlı firması tarafından üretilen bir Kibarlı ürünüdür. Yalnızca erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmayıp tamamen doğal bir üründür. Kibarlı E1 erkeklerin sorunlarının bir çözümü olacaktır.

 

 

Kibarlı E1 Nedir

Kibarlı E1; diğer Kibarlı ürünleri gibi içinde uzak doğu ülkelerinin mucize bitkisi olan ginseng bulundurmakla beraber ek olarak bulundurduğu Mabed ağacı ekstresi, Rodiola ağacı ekstresi, L- Arginin, Çoban çökerten ekstresi,  Alıç meyve ekstresi, Nar kabuğu ekstresi, lepidyum ekstresi, Epimedium ekstresi gibi bitkiler ile daha güçlü bir antioksidan özelliği göstermektedir. Ayrıca erkeklik hormonu olan testosteron hormonunun az bulunduğu erkeklerde destek özellik göstererek testosteron hormonu seviyesini yükseltmektedir. Yükselen testosteron seviyesi ile beraber erkeklere daha kaliteli bir cinsellik vaat etmesinin yanı sıra azalan sperm sayısını yükselterek azospermi sorununu ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda sperm hareketliliğini ve kalitesini de arttırarak hamile kalınma ihtimalini arttırmaktadır. Kibarlı E1; özellikle azospermi hastalarına tavsiye edilmektedir.

 

 

Kibarlı E1 Faydaları      

Kibarlı E1 faydalarını özellikle kısırlık riski taşıyan erkekler için önermektedir. Yapılan araştırmalar göstermiştir ki laboratuvar testleri sperm sayısını sıfır dahi gösterse böyle bir durum mümkün olmamaktadır. Yalnızca; sperm taşıyan kanallar tıkalı olduğundan dolayı, spermlerin dışarı çıkışı mümkün olmamaktadır. İşte bu durumda Kibarlı E1 ürünü kan basıncının da arttırılması ile beraber sperm kanalının açılmasını sağlar. Bu durumda sperm sayısı artışı görülür. Yine kullanılan Kibarlı E1 ürünü sayesinde testosteron hormonunun miktarı arttığından dolayı daha kaliteli spermler üretilmeye başlamakta ve sperm sayısı ve hareketliliği daha yüksek olmaktadır.  Yine Kibarlı E1 faydalarını görür, ürününün içeriğinde bulunan bitkisel besin destekleri sayesinde yorgunluk ve halsizlik sona erer ve enerjinizde gözle görülür miktarda bir artış olduğunu kısa süre içinde hissetmeye başlarsınız.

 

 

Kibarlı E1 Kullananlar

 

Ahmet K ( 33 Yaşında ) : Yaklaşık 5 yıldan beri çocuk sahibi olmak istiyoruz ve 4 yıldan beri de bunun için tedavi görüyoruz. Tüm uğraşlarımıza, gördüğümüz tedavilere ve kullandığım onca kimyasal ilaca rağmen bir türlü spermlerim hareketlilik kazanamıyordu. Artık tam vazgeçmek üzereydik ki Mustafa Eraslan hocamı televizyonda gördüm, anlattıkları o kadar ikna ediciydi ki içimde bir umut yeşerdi ve hemen kibarlibitkiselurunler.panax.net sitesine girerek Kibarlı E1 ürününü sipariş verdim. 2 ay düzenli kullandıktan sonra tahlillerimi yeniden yaptırdığımda sperm hareketliliğimin yüzde 15 seviyelerine çıktığını gördüm. Öncelikle çok şaşırmış olsam dahi mutluluğumu tarif edemem.

 

Metin C  ( 48 Yaşında ) : 3 yıldan beri üzerimde sürekli bir yorgunluk ve halsizlik hissediyorum. İş yerinde yaşadığım stresin de etkisi ile eşimle cinsel hayatımız sıfırdı diyebilirim. Bu ise aramızda bazı problemler yaşanmasına neden oluyordu. Yakın bir arkadaşıma bu durumdan bahsettiğimde bana Kibarlı E1 ürününü tavsiye etti, iş çıkışında beraberce bir Kibarlı yetkili bayisine giderek ürünü satın aldık. Kullanmaya başlayalı yalnızca 1 ay olmasına rağmen hayatımda bir çok şey yoluna girdi. Bundan sonra hayatım en önemli yerinde Kibarlı E1 ürünü bulunacak.

 

Ayça S ( 27 Yaşında ) : Evleneli 4 yıl oldu ve biz 3 yıldan beri çocuk sahibi olmak istiyorum. Eşimin sperm sayısının az olması bu duruma engel teşkil ediyordu ve eşim bu durumdan psikolojik olarak çok etkilenmişti. Çocuk isteğimi bastırmış olsam da eşimin bu durumu beni çok üzüyordu. Bir süre tedavi olmayı denedi eşim fakat doktorlar tedavinin başarılı olmadığını ve pek de umut olmadığından bahsettiler. Bu sırada internette Kibarlı E1 ürününü gördüm ve eşime bahsettim. Beraberce Kibarlı E1 kullananların yorumlarını okuduğumuzda çok memnun olduklarını gördük ve eşimde kullanmaya başladı. Sadece 3 ay içinde sperm sayısında ciddi bir artış gözlemlendi.

Be Sociable, Share!


  Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

  Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _172" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">