Kibarlı Shop

Kibarlı Shop; Türkiye’de Kibarlı sağlık ürünleri adı altında varlığını devam ettiren kuruluşun, Almanya’daki şubesi olup, ürünün birçok faydasının anlaşılması üzerine Alman Bakanlığından alınan izin ile açılmış bulunmaktadır. Kibarlı ürünleri bir çok ürün seçeneği ile kalp ve damar rahatsızlıkları, ortopedik rahatsızlıklar, cilt ve dermatolojik sorunlar, mide sorunları, ürolojik hastalıklar, kadın ve doğum hastalıkları, alerjik hastalıklar, görme bozuklukları, solunum yolu hastalıkları gibi bir çok fiziksel hastalığın tedavisinde destekleyici besin takviyesi olarak kullanıldığı gibi modern dünyanın stresinin neden olduğu depresyon, konsantrasyon eksiklikleri, hiperaktivite, uykusuzluk, sabah yorgun uyanma, enerji eksikliği, huzursuzluk, sinirlilik hali gibi bir çok zihinsel sorun içinde en büyük yardımcınız olacaktır. Kibarlı shop, bitkisel formülleri ve güvenilir ürünleri ile hizmetinizde bulunmaktadır.

 

Kibarlı Shop Berlin

Kibarlı Shop Berlin şubemiz ile Türkiye’den sonra Almanya’da da hizmetinizdeyiz. Yurtdışından aldığımız birçok telefon sonrasında Berlin’deki vatandaşlarımıza da ulaşmak amacı ile Berlin’e şubemizi açmış bulunmaktayız. Berlin’de bulunan müşterilerimiz Berlin şubemize uğrayabilecekleri gibi, internet üzerinden, sipariş formu doldurarak da bize ulaşabilirler. Sizin için kesilmiş olan faturası ile birlikte ürününüz en kısa zaman içinde size ulaştırılacaktır. Ürünlerimiz bakanlık onaylı olup Türk gıda Kodeksine de uygun olmaktadır. Yurt dışındaki müşterilerimiz ödemelerini ücretsiz kargo seçeneği ile kapıda ödeme şeklinde gerçekleştirebileceği gibi, kredi kartına taksit ile veya taksitli olarak da yapabilmektedir. Kibarlı Shop Berlin şubemiz Almanya ve yurt dışı siparişleriniz için hizmetinizdedir.

 

Kibarlı Shop Neuköln

Kibarlı Shop Neuköln şubemiz ile artık Almanya’da da hizmetinizdeyiz. Kadın erkek fark etmeden 12 yaşından büyük tüm müşterilerimiz için uygun olan ürünlerimiz artık gurbetçi vatandaşlarımızın sağlığının da güvencesi olacaktır. Resmi internet sitemiz olan  kibarlibitkiselurunler.panax.net adresinden veya müşteri hizmetlerimizi arayarak 7 gün 24 saat boyunca siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Ödemenizi güvenli ödeme seçeneği ile kredi kartı ile yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği ile de yapabilirsiniz. Ayrıca Almanya ve yurt dışında yaşayan müşterilerimiz için de kargomuz tamamen ücretsiz olup ek hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Kibarlı shop Neuköln size en kaliteli hizmeti vermek için çabalamaktadır.

Be Sociable, Share!


  Bir önceki yazımızda « hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..

  Bir sonraki yazımızda » hakkında açıklayıcı bilgilere yer verilmiştir..  Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )

  400 Bad Request

  Bad Request

  Your browser sent a request that this server could not understand.

  Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


  Apache Server at box899.temp.domains Port 80
  _172" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">