7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş
0212521 4600

Kibarlı Ürünleri İçeriği

Kibarlı Ürünleri hiç bir kimyasal madde içermez. Tamamı bitkilerden oluşmaktadır. Ürünlerin hepsi birbirinden değerlidir. Tüm ürünler kullanıcıları için faydalı olabilecek bitkilerin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Kibarlı Ürünleri daha iyi olmak isteyen kişilerin kullanması için üretilmiş olup insan vücudu için yararlı bitkilerin belli oranlarda bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Kibarlı Ürünleri Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Kibarlı Ürünleri bitkisel içerikli gıda takviyesi olup kimyasal maddeler içermemektedir. Aynı zamanda alkol, uyuşturucu veya sigara gibi insan vücudunu etkileyen etkin maddeler de barındırmamaktadır. Ürünler Dr. Mustafa Eraslan tarafından uzun süren detaylı araştırmalar, deneyler sonucu oluşturulmuştur. Birer şifa kaynağı olan bitkiler kullanıcıları için destekleyici ürünlerdir. Bu bitkiler bir araya getirilerek kapsül halinde insanların daha iyi olabilmesi için piyasaya sunulmuştur. Sunulan bu ürünler büyük bir ilgi görmekte ve onbinlerce kişi bu ürünleri kullanıp memnun kalmaktadır. Ürünler yeteri kadar artıyı alabilmek için kullanım kurallarına dikkat etmekte sizin sağlığınız için fayda vardır. Ürünü kullanmaya başladığınız zaman düzenli kullanıma dikkat etmelisiniz. Kibarlı Ürünleri kullanımı oldukça basittir. Sabah, öğle ve akşam olmak üzere günde 3 defa 1’er kapsül halinde bol suyla beraber tok karına alınması önerilmektedir.

Kibarlı Bitkisel Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Kibarlı Bitkisel Ürünleri kullanırken orjinal ürün aldığınıza emin olmak için Dr. Mustafa Eraslan ürünlerini kullanmalısınız. Ürünler Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca tüm ürünler patentli şekildedir. Ürünler uygun fiyatta satılmaktadır. Ucuz ürün alarak sağlığınızı riske atmamak sizin için daha yararlı olacaktır. Kibarlı Bitkisel Ürünleri birer besin deposudur. Gıda takviyesi olan bu ürünler ilaç değildir. Hap formunda değildir. Kapsül halinde olan ürünler düzenli kullanımda tekrardan eski sağlığınıza kavuşmanızda size yardımcı olacaktır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Be Sociable, Share!